Tournaments>Calendar > Event Details

Entry Administration ( for Organisers only )

NSWBA Open ITS

Organiser: Office Manager
Phone: 02 9264 8111
Email:
Club Website: www.nswba.com.au
Director:Matthew McManus (SI), Ronne Ng (SII)
Brochure:www.nswba.com.au/pdfs/20ITSOpen.pdf

Stage I Monday February 3, 2020 7:15 PM - Monday February 17, 2020


Monday February 3 19:15 Week 1
Monday February 10 19:15 Week 2
Monday February 17 19:15 Week 3
ยป Supplementary Regulations

Cost: $60 per player

Any issues with entries should be directed to the organiser 02 9264 8111

Substitutions in a multi-session event should comply with the club's substitution rules - complete the Online Substitution Form for NSWBA events.

Entries

Entries are closed or cannot be entered online.

Entry ID
1.  Pauline Gumby (24732), Warren Lazer (35238) 43338
2.  Maurits Van Der Vlugt (620688), Andre Korenhof (904023) 43388
3.  Robert Krochmalik (186181), Daniel Krochmalik (404144) 43407
4.  Catherine Chaffey (853593), Colin Clifford (1063911) 43412
5.  Liz Sylvester (950114), Helena Dawson (551465) 43415
6.  Jane Dawson (293008), Peter Gill (22381) 43416
7.  Elliott Kaplan (406783), Nigel Rosendorff (121541) 43421
8.  John Scudder (55131), Alan Cooper (952842) 43422
9.  Kim Morrison (44318), Mike Hughes (29327) 43443
10.  Anthony Burke (8125), George Fleischer (70556) 43454
11.  Fraser Rew (636134), Lakshmi Sunderasan (949736) 43466
12.  Giselle Mundell (164844), Rena Kaplan (31968) 43468
13.  David Fryda (136131), Michael Cartmell (75426) 43489
14.  Edward Burrowes, Will Dowd 43528
15.  Jane Beeby (920673), Michael Wilkinson (497746) 43532
16.  Tony Nunn (330167), Paul Dalley (599069) 43534
17.  Lynn Kalmin (289957), Lorna Ichilcik (769509) 43538
18.  John Rogers (905976), Heath Henn (928135) 43539
19.  Ben Chosid (497630), John De Ravin (226009) 43540
20.  Mick McAuliffe (250058), Terence Palmer (241091) 43552
21.  Lavy Libman (895202), Tomer Libman (893005) 43554
22.  Julianne Rocks (52711), Liz Fanos (270938) 43567
23.  Peter Buchen (7765), Terry Brown (7226) 43572
24.  Nicky Strasser (71293), George Bilski (242683) 43576
25.  Leigh Matheson, Richard McAuliffe (843911) 43585
26.  David Wurth (67830), Nick Fahrer (273848) 43623
27.  Nicoleta Giura (208922), Nick Hughes (71463) 43625
28.  Yixiang Zhang (1040065), Wayne Zhu (636721) 43632
29.  Julian Foster (518891), David Weston (65617) 43635
30.  Richard Lock (573248), Peter Cox (293067) 43642
31.  Kinga Moses (44431), Nazife Bashar (194263) 43646
32.  Tina Zines (68497), Dennis Zines (68489) 43661
33.  Peter Jeffery (68853), Yumin Li (932817) 43662
34.  Donald Cartwright (825441), Tony Ong (46876) 43663
35.  Pauline Potts (183131), Liam Milne (774596) 43667
36.  Jerzy Szyszkowski (385638), Wieslaw Przewozniak (205567) 43668
37.  Liz Adams (189502), Andrew Peake (291269) 43669
38.  Naomi Waizer (420514), Warren Robinson (731201) 43672
39.  Agnes Levine (561800), Paul Pilowsky (1081691) 43679
40.  Helene Pitt (268410), Ruth Tobin (61409) 43680
41.  Steven Bock (5355), Martin Bloom (5266) 43694
42.  Robert Case (239951), Margaret Pussell (177601) 43714
43.  Richard Douglas (156280), Bob Sebesfi (163260) 43716
44.  Theo Mangos (375901), Leigh Foran (266221) 43768
45.  Heather Cusworth (219533), Frances Lyons (401765) 43784
46.  David Wiltshire (522805), Sophie Ashton (711470) 43785

Stage II Monday March 2, 2020 7:15 PM - Monday March 16, 2020


Monday March 2 19:15 Week 1
Monday March 9 19:15 Week 2
Monday March 16 19:15 Week 3

Cost: $60 per person


Final Saturday March 21, 2020 10:00 AM - Sunday March 22, 2020