2021 Coffs Online Super Congress
No | Team Name | Team |
---|---|---|
1 | GUMBY | W Lazer, P Gumby, A Braithwaite, A De Livera |
2 | LAVINGS | P Lavings, C Miller, K Steffensen, H Lavings |
3 | GILL | A Peake, P Gill, J Dawson, L Adams |
4 | KOZAKOS | G Kozakos, P Gue, S Hinge, S Lester |
5 | MORRISON | K Morrison, B Neill, H Grosvenor, T Lloyd |
6 | KAPLAN | N Rosendorff, E Kaplan, M Bloom, T Nunn |
7 | WESTON | B Sebesfi, D Weston, R Douglas, H Dawson |
8 | DEPASQUALE | C Depasquale, M Courtney, K Mccallum, A Johannsson |
9 | HUTTON | T Hutton, R Ward, M Carter, R Parker |
10 | WALLIS | J Wallis, B Nash, L Anderson, K Anderson |
11 | JEFFERY | L Grewcock, S Bock, P Jeffery, Y Li |
12 | KALMIN | L Kalmin, G Mundell, R Kaplan, L Ichilcik |
13 | BEEBY | J Beeby, M Wilkinson, L Aubusson, W Chylewski (Jun) |
14 | FLETCHER | G Fletcher, J Barda, L Varadi, E Shand |
15 | GIURA | S Richman, N Giura, N Hughes, A Richman |
16 | ROCKS | K Davies, J Rocks, J Marks, G Finikiotis |
17 | J FOSTER | J Foster, M Van Der Vlugt, L Sunderasan, J Gibbons |
18 | CRICHTON | P Crichton, R Crichton, N Van Vucht, G Wakefield |
19 | M FOSTER | C Clifford, M Foster, H Henn, A Cook |
20 | MAYO | G Mayo, S Mayo, I Price, B Glover |
21 | SYLVESTER | L Sylvester, T Fuller, M Doran, M Leybourne |
22 | CLARKE | G Clarke, S Clarke, D Hudson, A Curtis |
23 | LYONS | N Crockett, S Crockett, F Lyons, H Lowry |
24 | FANOS | L Foran, T Mangos, L Fanos, F Kovacs |
25 | COUTTS | P Dalley, J Coutts, L Milne, A Hung, J Brake |
26 | HUMPHRIES | S Humphries, W Jenner-O'Shea, V Brown, D Humphries |
27 | ONG | W Zhang, M Chen, X Yang, T Ong |
28 | PITT | H Pitt, M Vadas, R Tobin, G Fleischer |
29 | ASKEW | M Askew, W Powell, G Lynn, C Klugman |
30 | KUMAR | R Kumar, R Langdon, N Moore, J Abel |
31 | BUSTANY | A Bustany, C Williams, J Clarke, D Coats |
32 | ARUL | S White, M Callander, C Arul, S Tissera, L Saoud |
33 | BUDAI | A Sebestyen, F Budai, F Dreyer, L Dreyer, D Kwok |
34 | EDGTTON | A Antonios, N Edgtton, J Thompson, O Schweikert |
35 | SOLOMON | M Hoenig, K Bedi, J Solomon, M Perrin |
36 | ZHANG | S Ozenir, M Genc, B Kaytaz, C Zhang, C Emul, S Tatlicioglu |
37 | HOMIK | S Spurway, J Jones, F Law, K Homik |
38 | O'DELL | I Gulec, M Allison, L Yoffa, R O'Dell |
39 | NEIL | E Neil, R Ho, C Maybury, L Gibbs |
40 | BEATTIE | P Scales, P Beattie, T Anagnostou, M Pisko |
41 | DAGLISH | F Garrick, B Daglish, D Sampson, G Cordingley |
42 | ROBINSON | B Peters, P Robinson, J Rogers, I Bailey |
43 | TILLOTSON | J Swanson, L Tillotson, S Robinson, J Sear |
44 | SADIGH | S Parsanejad, D Barnes, H Sadigh, M Bactashi |
45 | VAN WEEREN | J Conroy, H Van Weeren, B Koster, P Clarke |
46 | MICHELSON | A Riley, D Mclay, C Hocking, I Michelson |
47 | HOULTON | R Binsted, J Scholfield, P Houlton, B Houlton |
48 | BRAKE | J Glennie, D Piddington, J Sawyer, P Brake |
49 | GRANT | M Grant, B Williams, S Martin, S Falkingham |
50 | JONES | T Legge, A Lowe, A Jones, S Groves |
51 | MEYERS | J Barnes, F Fawcett, K Meyers, K Rymer |
52 | POYNTEN | M Poynten, J Andrew, T White, C Taberner |